KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15153280
nr 1515 3280
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Michael Shevarjov (f. 1958). Signerad, akvarell, stilleben, 71x53 cm, yttermått inklusive ram: 92x70 cm
Kondition: skadat glas
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:15:15
16/1 18:53:13